SlovenščinaEnglish (United Kingdom)
Rezultati pisnega izpita z dne 30.6.2014
There are no translations available.

V priloženi datoteki so rezultati pisnih izpitov pri prof.dr.Marku Nagodetu in i. prof.dr.Jerneju Klemencu. Ogled izpitov bo v petek 4.7.2014 ob 10.00 v sobi 506 (Strojni elementi 2 -RRP) in sobi 505 (vsi ostali predmeti). Vpis ocen za študente s klasičnim indeksom bo v ponedeljek 7.7.2014 ob 9.00 v IV/6. Komisijski zagovori bodo v torek 8.7.2014. O podrobnostih bodo kandidati obveščeni po elektronski pošti.

icon Pisni izpit 30.6.2014

asist.dr.Ivan Okorn

 
Strojni elementi 2 (RRP in PAP) - rezultati popravljanja vaj
There are no translations available.

V priloženi datoteki je objavljen seznam študentov, ki so opravili vaje na podlagi dodatnega samostojnega reševanja. Ogled izdelkov je možen v sobi 505 v času govorilnih ur, v torek ob 12.00.

icon Strojni elementi 2 - rezultati popravljanja vaj

asist.dr.Ivan Okorn

 
Rrzultati pisnega izpita z dne 13.6.2014
There are no translations available.

V priloženi datoteki so objavljeni rezultati pisnih izpitov pri prof.dr.Marku Nagodetu in i.prof.dr.Jerneju Klemencu.. Ogled izpitov bo v sredo 18.6.2014 ob 9.00 v sobi 506 (Strojni elementi 2 -RRP) in sobi 505 (vsi ostali predmeti). Vpis ocen za študente s klasičnim indekcom bo v četrtek 19.6.2014 ob 10.00 v IV/6. Komisijski izpiti bodo predvidoma v torek 24.6.2014.

icon Pisni izpit 13.6.2014

asist.dr.Ivan Okorn

 
Strojni elementi 2 (PAP-NM) - Predlog končnih ocen
There are no translations available.

Predlog končnih ocen je objavljen v prilogi.

icon SE2-PA-NM-1314_Ocene

as. Andrej Škrlec

 
Efektivnost proizvodov - zaključene ocene
There are no translations available.

Zaključene ocene vaj in kolokvijev pri predmetu Efektivnost proizvodov (PAP) so prikazane v priloženi datoteki Ocene_pri_predmetu_EP-PAP.

Ogled rezultatov drugega kolokvija bo možen v torek, 17.06.2014, med 9. in 10.uro v IV/5.

as.Aleš Zalaznik

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 19

 

GOVORILNE URE

Torek 9:00-10:00
dr. Simon Oman (506)
Gašper Vidic (506)
 
Torek 11:00-12:00
dr. Aleš Gosar (IV/5A)
Mitja Franko (IV/5A)
Aleš Zalaznik (IV/5A)
Andrej Škrlec (IV/5A)

Sreda 13:00-14:00
dr. Domen Šeruga (IV/5A)

Torek 12:00-13:00
dr. Ivan Okorn (505)

JoomlaStats Activation


Lavek_homepage